Aktualności

OTWARTE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM

7 kwietnia 2022 r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. T. Rylskiego w Rzeszowie. Wykład pod tytułem „Żywieniowe abecadło – czyli produkty, które warto wprowadzić do swojej diety”, wygłosiła p. Anna Ulan. 7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia, dlatego warto mówić o tym jak ważne jest prawidłowe odżywianie i odpowiednia aktywność fizyczna. Turniej był przeprowadzony w trzech kategoriach: nauczyciele, dziewczęta, chłopcy. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała p. wicedyrektor Agnieszka Kunicka.

 

Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele: Anna Ulan, Barbara Bernat i Wiesław Pyzia, który jednocześnie  reprezentował III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida oraz Zespół Szkół nr 3. W kat. dziewczęta rywalizowały: Wiktoria Wytrwał kl. 3fg, Patrycja Płatek kl. 1d, Dominika Osypka kl. 1b, Anna Wojtanek kl. 3ag i Aleksandra Maria Sierżęga kl. 3ag. W kat. nauczyciele 1. miejsce zdobył Wiesław Pyzia III L0/ZS nr 3, Anna Ulan ZS nr 3 zdobyła 2. miejsce. Natomiast Barbara Bernat ZS nr 3 uplasowała się na punktowanym 3. miejscu. W kat. dziewczęta 1. miejsce zdobyła Martyna Grys kl. 3es, 2. miejsce Nikola Pikula kl. 2b, 3. miejsce Weronika Rzeźnik kl. 3as, 4. miejsce Wiktoria Wytrwał ZS nr 3. Natomiast 5. miejsce przypadło Annie Wojtanek z kl.3 ag. W kat. chłopców 1. miejsce zdobył Szymon Mazur III LO, 2. miejsce Piotr Lęcznar III LO, 3. miejsce Bartosz Podwyszyński III LO, 4. miejsce Kacper Michalski kl. 3fg ZS nr 3, natomiast 5. miejsce przypadło Mateuszowi Madejowi z kl. 4c ZS nr 3. Turniej był przeprowadzony w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy uczestnik zawodów był zadowolony i poczuł się spełnionym sportowcem. Organizatorami turnieju byli Barbara Bernat i Wiesław Pyzia. Do współpracy dołączyli: Anna Kokoszka, Małgorzata Długoń, Wojciech Szczygielski i Paweł Muszyński. Główną sędziną była uczennica III LO Klara Wesołowska oraz sędziami punktowymi były uczennice kl. 1a i uczniowie kl. 3cs. Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonała p. Jadwiga Gargaś, Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Rzeszowie.

Dostępność strony