Aktualności

Rimini – pożegnania nadszedł czas.

Pożegnania nadszedł czas…

Dwa tygodnie pobytu we Włoszech upłynęły nam bardzo szybko. Pożegnanie ze współpracownikami i opiekunami w zakładach  było smutne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu na praktykę. Wszyscy nabyliśmy doświadczenie zgodnie z kierunkiem kształcenia, który wybraliśmy w naszej szkole. Poznaliśmy nowe metody pracy, udoskonaliliśmy znajomość języka angielskiego i włoskiego, zdobyliśmy doświadczenie w samodzielnym życiu i poznaliśmy inną kulturę. Będziemy tęsknić za włoską pizzą i piękną pogodą.

Bardzo zadowoleni z naszej pracy byli również pracodawcy. Chwalili nas za kulturę, wiedzę i umiejętności. Byli zaskoczeni samodzielnością naszej pracy w wykonywaniu powierzonych zadań. Niektórzy z nas otrzymali propozycję pracy wakacyjnej oraz po ukończeniu szkoły.

 W podziękowaniu za wzorową pracę, otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające odbyty staż z rąk pana Mario Pappano oraz pani dyrektor Katarzyny Nowak, przebywającej na wizycie monitorującej w Rimini.

Bardzo dziękujemy autorkom, p. mgr inż. Edycie Krasce i p. mgr inż. Małgorzacie Pabjańskiej, za  stworzenie projektu, w którym braliśmy udział oraz Dyrekcji Szkoły i Pani Księgowej za koordynację i wspieranie nas podczas pobytu we Włoszech.

Młodzież przebywająca na stażu w Rimini

PS. Kochani; dziękujemy Wam za wspólne dwa tygodnie, spędzone na stażu zawodowym w Rimini w ramach projektu „Włoski staż oknem na świat”.
Stworzyliście wspaniałą, wspierającą się i wesołą grupę. Życzymy Wam aby doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobyte podczas praktyki, procentowały w Waszym życiu, a wspólnie spędzone chwile były zawsze miłym wspomnieniem.

                                                                                     Edyta Kraska i Danuta Chmura

Dostępność strony