Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

14 grudnia w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów uczniom, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom szkoły kształcącej w formie dziennej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazującym szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Nasi stypendyści: Julia Trela z klasy 2a oraz Mateusz Lonc z klasy 4ag odebrali to wyróżnienie z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch oraz Wicewojewody Podkarpackiego Pana Radosława Wiatra.

Serdecznie gratulujemy Julii oraz Mateuszowi tak wysokich wyników w nauce. Mamy nadzieję, że ta nagroda stanie się dodatkową motywacją do dalszej pracy. Życzymy wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy i kolejnych sukcesów.

 

W tym uroczystym dniu uczniom towarzyszyli wychowawcy: Panie Magdalena Marzęta i Małgorzata Alibożek.

Dostępność strony