Aktualności,  Ogłoszenia

Wielki sukces naszej uczennicy!

Joanna Gut uczennica klasy 5 as technik hotelarstwa zajęła I miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, który odbył się w dniu 13.12.23 w ZSG w Rzeszowie i zakwalifikowała się do etapu centralnego.

Druga uczennica, która reprezentowała naszą szkołę Izabela Watras również z klasy 5 as zajęła IV miejsce, ale niestety zabrakło jej kilka punktów do tego, aby znaleźć się wśród finalistów.

Etap centralny i walka o tytuł Mistrza Umiejętności Hotelarskich odbędzie się w Warszawie w terminie 25-27 marca 2024. Przed Asią więc jeszcze sporo pracy.

Życzymy jej niegasnącego zapału, wytrwałości i dalszych sukcesów!!!

Organizatorem Olimpiady Umiejętności Hotelarskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, a współorganizatorem Fundacja Polskie Hotele Niezależne.

Uczennice przygotowywały się do olimpiady pod kierunkiem mgr inż. Iwony Kwater